ARAYIN, USTANIZ KAPINIZA GELSİN:

Halil Elektrik olarak hızla gelişen ve değişen teknolojiye ayak uydurarak, son teknolojik ürünleri kullanarak ekonomik, verimli ve işletmeye uygun projeler üretmek çalışmalarımızda temel prensibimizdir.
Tüm projelerimizde çalışmalarımızı mesleki yönden donanımlı ekiplerimizle gerçekleştirmekteyiz.
Hedefimiz; ekibimizin ve alt yapımızın gücünü devamlı artırmak, donanımlı, dürüst ve güvenilir bir firma olarak müşteri memnuniyetini sağlamaktır.
Sıra dışı ve akılcı çözümlerinin yanı sıra en uygun fiyat avantajıyla müşterilerinin memnuniyetini en ön planda tutan firmamız kaliteli ve güler yüzlü personeliyle sektöre öncü olamaya devam edecektir.
İstanbul’da ELEKTRİK, TESİSAT, TADİLAT, KAMERA, DİAFON faaliyetlerine başlayan İstanbul Halil Elektrik KAMERA, DATA, TESİSAT, ARIZA, PROJE İŞLERİNDE sizlere güvenilir garantili hizmet vermekten gurur duyar.
Sizlere proje teklif arıza işlerinde yardımcı olmak isteriz MÜŞTERİLERİMİZİN ÇAĞIRDIĞI HER YER BİZLERE BİR TELEFON KADAR YAKINDIR.

*Beşiktaş elektrikçi hizmetleri olarak levent mahallesinde bulunan Turkısh express assistance yardım ve destek hiz. tic. a.ş. firmasının aydınlatma işleri yapılmıştır.*Beşiktaş çavdarcı sokakta bulunan valide palas apt. aydınlatma işleri yapılmıştır.*Beşiktaş barbaros bulvarı üzerinde bulunan Fono eğitim kurumları ve yayın dağıtım san. ve tic. ltd. şti firmasının komple elektrik bakım onarım tadilat işleri yapılmıştır.*Beşiktaş cihannuma mahallesinde bulunan Aysel Şahin sigorta aracılık hizmetleri ltd. şti firmasının arıza bakım işleri yapılmıştır.* Beşiktaş elektrik hizmetleri olarak barbaros bulvarında bulunan 1 Sosyal medya ajansı tic. ltd şti. firmasının aydınlatma işleri yapılmıştır.

*Gayrettepe  elektrikçi hizmetleri olarak gayrettepe mahallesinde bulunan Paragon investment inşaat kimya petrol enerji sanayi ve ticaret A.Ş. Aydınlatma işleri yapılmıştır.*Gayrettepe mahallesinde buluna Habitat Derneğinin adsl işi yapılmıştır.*Gayrettepe elektrikçi hizmeti olarak gayrettepe yıldız posta caddesinde bulunan Fors Artı Yönetim Danışmanlık ve Tic. A.ş. firmasının elektrik arıza bakım onarım adsl işleri ve klima hattı tamir işleri yapılmıştır.*Gayrettepe mahallesi yıldız posta caddesinde bulunan İdea Bilişim ve Danışmanlık Hiz. San. Tic. Ltd. Şti Firmasının komple elektrik data adsl işleri yapılmıştır.*Gayrettepe elektrikçi hizmetleri olarak gayrettepe mahallesinde bulunan Türkiye iç denetim enstitusü derneği iktisadi işletmesi firmasının parmak okuyucu cihazının kontrolü sağlanmıştır.*Gayrettepe mahallesinde bulunan Ttboom dijital interaktif medya reklam ajansı ve bilişim hizm. a.ş. firmasının aydınlatma işleri yapılmıştır.*Gayrettepe mahallesi ayazma dere caddesinde bulunan Tuaş otomotiv ve ulaştırma hizmetleri ticaret anonim şirketi firmasının arıza bakım işi yapılmıştır.* Gayrettepe mahallesi elektrik hizmetleri olarak süleyman bey sokakta bulunan prasini papia firmasının elektrik bakım işleri yapılmıştır.* Gayrettepe mahallesi elektrik hizmetleri olarak çimen sokakta bulunan An-ka analiz & kalite kontrol cihazları sanayi ticaret ltd. şti firmasının komple tadilat işleri yapılmıştır.* Gayrettepe mahallesi yıldız posta caddesinde bulunan 3 de 3 gayrimenkul ve turizm yönetimi A. Ş. firmasının elektrik işleri yapılmıştır.

*Dikilitaş elektrikçi hizmeti olarak dikilitaş Mahallesinde bulunan Medisan Tıbbi Malzeme turizm ithalat ihracat sanayi ve ticaret LTD. ŞTİ. Firmasının Aydınlatma işleri yapılmıştır.*Dikilitaş mahallesinde bulunan hane sahibinin diafon arıza işi yapılmıştır.* Dikilitaş elektrik hizmetleri olarak ayazmaderesi caddesinde bulunan İstekspo fuarcılık hizmetleri ltd. şti. firmasının aydınlatma işleri yapılmıştır.* Dikilitaş mahallesi elektrikçi hizmetleri olarak ayazma deresi caddesinde bulunan ege’den pide ve lahmacun fırınının elektrik işleri yapılmıştır.

*Şişli elektrikçi hizmetleri olarak şişli mecidiyeköy mahallesinde bulunan Türkiye vakıflar bankası emeklileri derneği istanbul şubesinin Telefon ve adsl hattı işleri yapılmıştır.*Şişli esentepe mahallesinde bulunan Diba mimarlık inşaat taahhüt ve yatırım a.ş. firmasının alektrik arıza b akım işleri yapılmıştır.* Şişli elektrik hizmetleri oalarak kuştepe mahallesi enko iş merkezinde bulunan Kahya medya prodüksiyon firmasının internet adsl hattı bağlantıları yapılmıştır.

*Esentepe Elektrikçi hizmeti olarak zincirlikuyudaki Avukat Serdar Yılmaz avukatlık bürasının aydınlatma işleri yapılmıştır.*Mecidiyeköy elektrikçi hizmetleri olarak mecidiyeköy mahallesinde bulunan inter halı san. ve tic. ltd. şti firmasının klima hattı işlemi yapılmıştır.

*Kağıthane elektrikçi hizmetleri olarak kağıthane gündoğan sokakta bulunan bulunan hane sahibinin elektrik arıza işleri yapılmıştır.*Kağıthane merkezde şehit barbaros yalçın sokakta bulunan hane sahibinin adsl hattı bağlantı işi yapılmıştır.* Kağıthane elektrik hizmetleri olarak ayazma caddesi papirus plazda bulanan Brightstar telekomünikasyon ve dağıtım ltd şti firmasının priz hattı tamiri yapılmıştır.

*Beşiktaş levazım mahallesinde bulunan Kolej Prodüksiyon organizasyon danışmanlık iletişim ve tanıtım hizmetleri ticaret limited şirketinin kablo tv ve elektrik arıza bakım onarım işleri yapılmıştır.* Levazım elektrikçi hizmetleri olarak levazım mahallesi zorlu centerda bulunan Adeer gayrimenkul emlakçılık ve pazarlama a.ş. firmasının elektrik işleri yapılmıştır.

*Levent elektrikçi hizmeti olarak levent mahallesinde bulunan LMK Tur. Rek. inş. Gıda İml. San. ve Tic. Ltd .Şti Firmasının Komple elektrik tadilat işleri yapılmıştır.

* Ortaköy Elektrikçi hizmetleri olarak şıracı sokakta bulunan hane sahibinin aydınlatma işleri yapılmıştır.* Ortaköy elektrik hizmetleri olarak çevirmeci sokakta bulunan Tüvana okuma istekli çocuk eğitim vakfı firmasının bahçe aydınlatma işleri yapılmıştır.

* Zicirlikuyu elektrikçi hizmetleri olarak Esentepe mahallesinde bulanan Doğanlar yatırım Holding A.Ş.  Firmasının İnetrnet Data ve Telefon santral kurulum işleri yapılmıştır.*Zimcirlikuyu elektrikçi hizmeti olarak esentepede bulunan April sigorta ve reasürans brokerliği LTD. ŞTİ. Firmasının komple tadilat işleri yapılmıştır.*zincirlikuyu kore şehitleri caddesinde bulunan Doğan çiftlik tarım hayvan gıda san. ve tic. a.ş. firmasının elektri hatto işlemleri yapılmıştır.* Zincirlikuyu kore şehitleri caddesinde bulunan Cls tekstil san. ve tic. ltd. şti firmasının priz data hattı işleri yapılmıştır.* Zincirlikuyu mahallesi elektrik hizmetleri olarak büyükdere caddesi üzerinede bulunan Creditwest A.Ş. firmasının elektrik bakım işleri yapılmıştır.

*Bebek elektrikçi hizmetleri olarak bebek arnavutköy yolu üzerinde bulunan Sumo medya reklam ve danış. hizm. a.ş. firmasının elektrik işleri yapılmıştır.

*Balmumcu elektrikçi hizmetleri olarak bestakar şevki bey sokakta bulunan hane sahibinin kofra tamiratı yapılmıştır.*Beşiktaş balmumcu mahallesinde bulunan Durukan+partners av.begüm durukan Özaydın firmasının elektrik işleri yapılmıştır.*Balmumcu mahallesinde bulunan Sumo medya reklam ve danış. hizm. A.Ş. firmasının komple elektrik arıza bakım işleri yapılmıştır.*Balmumcu mahallesinde bulunan Saygın hukuk araştırma  ve Danışmanlık tic. ltd. şti firmasının internet data hattı işi yapılmıştır.* Balmucu elektrik hizmetleri olarak bestakar şevki bey sokakta bulunan Krea doğrudan pazarlama organizasyon tur. tic. ltd. şti. Firmasının elektrik işleri yapılmıştır.

*Etiler nispetiye caddesinde bulunan özel bina müşterimize Komple görüntülü diafon tesisatı  yapılmıştır.* Etiler mahallesi elektrik hizmetleri olarak arnavutköy yolu üzerinde bulunan Denebunu bilgi Teknolojileri reklam hizmetleri Paz. san. ve tic. a.ş. firmasının ofis içi kanal yapım işi yapılmıştır.

*Ulus bebek arnavutköy yolunda bulanan bir bina müşterimizin ankastre telefon kutuları yenilen miştir

*Akatlar elektrikçi hizmetleri olarak akatlar mahallesinde bulunan Mikromed özel sağlık hizmetleri sanayi ve ticaret limited şirketi firmasının elektrik arıza bakım işi yapılmıştır.

*Maslak elektrikçi hizmetleri olarak sarıyer maslakta bulunan Digipera reklam ve teknoloji hizmetleri a.ş. firmasının Ofis içi kablolama işleri yapılmıştır.* Maslak 1453 sitesinde bulunan hane sahibinin elektrik tadilat işleri yapılmıştır.

*Çeliktepe elektrikçi hizmetleri olarak emniyet evleri mahallesinde bulunan hane sahibini elektrik arıza işi yapılmıştır.

* Sanayi mahallesi elektrikçi hizmetleri olarak  kağıthane gündoğan sokakta bulunan bulunan hane sahibinin elektrik arıza işleri yapılmıştır.*Sanayi mahallesi bulut sokakta bulunan hane sahibinin adsl hattı bağlama işi yapılmıştır.

*Feriköy elektrikçi  hizmetleri olarak feriköy paşa sokakta bulunan hane sahibinin aydınlatma işleri yapılmıştır.

* Kurtuluş elektrikçi hizmetleri olarak kurtuluş caddesi civan sokakta bulunan hane sahibinin adsl işlemi yapılmıştır.

*Fulya elektrikçi hizmetleri olarak fulya mahallesinde bulunan BM tasarım mobilya üretim san. tic. LTD. ŞTİ Firmasının ofis içi inernet data ve telefon santral kurulum işleri yapılmıştır.*Fulya mahallesinde bulunan 106 Film Yapım hizmetleri limited şirketi firmasının Klima işleri yapılmıştır.* Fulya garaj sokakta bulunan Smıle design dekorasyon sanayi ticaret ltd. şti firmasının montaj işçiliği yapılmıştır.* Fulya elektrik servisi olarak gül sokakta bulunan hane sahibinin vantilatör bağlantı işi yapılmıştır.

*Nişantaşı elektrikçi hizmetleri olarak nişantaşı mahallesinde bulunan Kariyer eğitim kurumlarının aydınlatma işleri yapılmıştır.

*Sarıyer elektrikçi hizmetleri olarak emirgan mahallesinde bulunan Gizli kalsın turizm işletmeciliği ltd. şti. firmasının elektrik arıza bakım işleri yapılmıştır.* Sarıyer elektrik hizmetleri olarak sarıyer maden mahallesi başak sokakta bulunan hane sahibinin alektrik arıza işleri yapılmıştır.

tel1

 02123479687 –  05367087632

İlgili siteler:   www.elektrikcii.com     www.gayrettepeelektrikci.net