Telefon: 05367087632

*Gayrettepe mahallesinde bulunan Zor Zanaat firmasının internet hattı işleri yapılmıştır.

*Gayrettepe mahallesinde bulunan Sor Araştırma ve Dan. Hizm. firmasının Komple tadilat işleri yapılmıştır.

*Gayrettepe mahallesi ovacık çık. bulunan Prasini Papia firmasının elektrik işleri yapılmıştır.

*Gayrettepe  elektrikçi hizmetleri olarak gayrettepe mahallesinde bulunan Paragon investment inşaat kimya petrol enerji sanayi ve ticaret A.Ş. Aydınlatma işleri yapılmıştır.

*Gayrettepe mahallesinde buluna Habitat Derneğinin adsl işi yapılmıştır.

*Gayrettepe elektrikçi hizmeti olarak gayrettepe yıldız posta caddesinde bulunan Fors Artı Yönetim Danışmanlık ve Tic. A.ş. firmasının elektrik arıza bakım onarım adsl işleri ve klima hattı tamir işleri yapılmıştır.

*Gayrettepe mahallesi yıldız posta caddesinde bulunan İdea Bilişim ve Danışmanlık Hiz. San. Tic. Ltd. Şti Firmasının komple elektrik data adsl işleri yapılmıştır.

*Gayrettepe elektrikçi hizmetleri olarak gayrettepe mahallesinde bulunan Türkiye iç denetim enstitusü derneği iktisadi işletmesi firmasının parmak okuyucu cihazının kontrolü sağlanmıştır.

*Gayrettepe mahallesinde bulunan Ttboom dijital interaktif medya reklam ajansı ve bilişim hizm. a.ş. firmasının aydınlatma işleri yapılmıştır.

*Gayrettepe mahallesi ayazma dere caddesinde bulunan Tuaş otomotiv ve ulaştırma hizmetleri ticaret anonim şirketi firmasının arıza bakım işi yapılmıştır.

*Gayrettepe elektrik servisi olarak fahri gizden sokakta bulunan hane sahibinin kilima hattı bağlantısı yapılmıştır.

*Gayrettepe mahallesi elektrik hizmetleri olarak süleyman bey sokakta bulunan prasini papia firmasının elektrik bakım işleri yapılmıştır..* *Gayrettepe mahallesi elektrik hizmetleri olarak çimen sokakta bulunan An-ka analiz & kalite kontrol cihazları sanayi ticaret ltd. şti firmasının komple tadilat işleri yapılmıştır.

* Gayrettepe mahallesi yıldız posta caddesinde bulunan 3 de 3 gayrimenkul ve turizm yönetimi A. Ş. firmasının elektrik işleri yapılmıştır.

*Gayretteğe Mahellesi Yıldız posta cad. bulunuan Av. Mustafa Bilal Günal Beyin Ofis Tabela işleri yapılmıştır.

*Gayrettepe mahallesi çimen sokakta bulunan AN-KA Analiz & Kalite Kontrol Cihazları San. Tic. Ltd Şti. Firmasının Data işleri yapılmıştır.

*Gayrettepe Mahallesi Yıldız posta caddesinde bulunan Beşik Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti firmasının telefon arıza işi yapılmıştır.

*Gayrettepe mahallesi Yıldız posta caddesi üzerinde bulunan Netline Bilgi İşlem Bilgisayar Donanım ve Proğram Hizmetleri Ltd. Şti. firmasının Elektrik kanal işleri yapılmıştır.

*Gayrettepe mahallesi Yıldız posta caddesi nde bulunan Escana turizm yatırımları ve tic. ltd. şti. firmasının klima hattı işleri yapılmıştır.

*Gayrettepe elektrikçi servisi olarak Bikutu kombin moda ürünleri firmasının elektrik işleri yapılmıştır.

*Gayrettepe mahallesi Akın sitesinin otopark aydınlatmalarının tamiri yapılmıştır.

E-Bülten Kayıt

 TIKLA ARA - 05367087632

sohbet dini sohbetler sohbet odaları islami sohbetler dini sohbetler dini sohbet islami sohbet islami radyo oyun forumu defacer hacker blog turk takipci satın al