Telefon: 05367087632

* Zicirlikuyu elektrikçi hizmetleri olarak Esentepe mahallesinde bulanan Doğanlar yatırım Holding A.Ş.  Firmasının İnetrnet Data ve Telefon santral kurulum işleri yapılmıştır.

*Zimcirlikuyu elektrikçi hizmeti olarak esentepede bulunan April sigorta ve reasürans brokerliği LTD. ŞTİ. Firmasının komple tadilat işleri yapılmıştır.

*zincirlikuyu kore şehitleri caddesinde bulunan Doğan çiftlik tarım hayvan gıda san. ve tic. a.ş. firmasının elektri hatto işlemleri yapılmıştır.

* Zincirlikuyu kore şehitleri caddesinde bulunan Cls tekstil san. ve tic. ltd. şti firmasının priz data hattı işleri yapılmıştır.

* Zincirlikuyu mahallesi elektrik hizmetleri olarak büyükdere caddesi üzerinede bulunan Creditwest A.Ş. firmasının elektrik bakım işleri yapılmıştır.

*Zincirlikuyu Esentepe mahallesinde bulunan Banbini Film ve Yapım A.Ş. Firmasının malzeme tedariği yapılmıştır.

*Zincirlikuyu Esentepe mahallesinde bulunan Arteng müh. enerji inş. san. ve tic. ltd. şti firmasının Klima hattı işi yapılmıştır.

*Zincirlikuyu elektriktikçi servisi olarak My love giyim turizm inş. ve reklamcılık san. ve tic. ltd. şti. firmasının aydınlatma işleri yapılmıştır.

E-Bülten Kayıt

 TIKLA ARA - 05367087632

sohbet dini sohbetler sohbet odaları islami sohbetler dini sohbetler dini sohbet islami sohbet islami radyo oyun forumu defacer hacker blog turk takipci satın al